Twój nowy nabytek w kolekcji v2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: tbxx » 2024-04-18, 09:21

Evercade - na zebranie całego zestawu raczej już nie ma szans, ale warto zapolować na używki i kupować dobre zestawy na 5 minut przed wycofaniem ze sprzedaży ;)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1050
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Kiriki-kun » 2024-04-23, 17:49

Zawsze mnie zastanawiały konsole w stylu evercade. Czy to nie jest emulacja z dodatkowymi krokami?

Ja się za to mogę pochwalić że z dniem dzisiejszym stałem się dumnym posiadaczem switcha, OLEDa z dużym zestawem gier. Oczywiście używany, ale za to taniej :)

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: TankerPL » 2024-04-23, 23:44

Takie czasy z tymi Evercade'ami. Dla mnie to coś w stylu kupna gry w cyfrze, ale z pudełkiem. Część składanek jest świetna: Wormsy czy Duke Nukem zaczynają mnie coraz bardzie kusić by to kupić :).

Gratulacje zakupu Oleda
Zeo Ranger Mode! Gold!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Axi0maT » 2024-04-24, 06:16

Evercade to oczywiscie emulacja. Tak jak to przedstawil tbxx w obszernym artykule na stronie glownej. Jednak dochodzi tam aspekt legalnego dostepu do gier oraz przede wszystkim kolekcjonerskie zbieranie kartridzy. Samo wykonanie pudelek i tych kartridzy jest super. To chyba jedyna konsola do ktorej kazda gra posiada instrukcje - cos juz w zasadzie niespotykalnego we wspolczesnych wydaniach gier.

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1050
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Kiriki-kun » 2024-04-24, 21:47

Tak, ale zawsze mam wrażenie że są to trochę „samoróbki”, trochę tak jakbym sam sobie wydrukował instrukcję, okładkę itp. Niby jakość ta sama, ale mam świadomość że to nie oryginał.
Także jako starzec pokrzyczałem sobie na chmury, i powodzenia w zbieraniu evercade’a. Jeżeli jeszcze tego nie robisz to polecam ustawić wyszukiwanie na OLX i co 15 minut sporządzać czy nie ma czegoś nowego. Można się zdziwić jakie da się znaleźć oferty, jeżeli ma się trochę cierpliwości

ODPOWIEDZ