[Tanker] Zawsze coś (:

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: Melvin.FoX » 2016-09-05, 17:14

Był moment, że kosztował u majfrendów ok. 20 dolców. Ja kupilem za ok 32. Ile Cię na Allegro skasowali? :)
xo - that was for the players

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: Tanker » 2016-09-06, 08:55

208 z przesyłką z Singapuru, no niby dużo, ale przyszło naprawdę solidnie zapakowane (aż się zdziwiłem). Ogólnie to listonosz zostawił awizo i byłem przekonany, że to coś innego, poszedłem na pocztę, dałem dowód, Pani w okienku się popytała co i jak, ja zdziwiony, ale ok. Wydaje mi paczkę, a tu takie coś duże, sklejone mocno taśmą, to już pomyślałem, że tyle z pudełka, ale wracam do domu, otwieram, a tu miły zaskok, to było tylko pudełko zastępcze, a dodatkowo "właściwe" pudełko jeszcze dodatkowo owinięte warstwą gąbki :D.
Wiadomo, troszkę sporo zapłaciłem, ale nówka sztuka piechotą nie chodzi :D
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Tanker
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2016-02-13, 12:30

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: Tanker » 2016-10-29, 10:36

Kolejny update ^^. Troszkę tego jest, ale wydaje mi się, że w większości są to must have'y.

Obrazek
Obrazek

Wiem, że część gier zdobytych przeze mnie na Game Boy Classic jest wbudowane w GB Boy'a, ale chciałem je mieć w wersji "fizycznej", dwa rodzaje Game Boy Advance'ów zdobyte w miarę rozsądnych (jak na dzisiejsze czasy) cenach, a wraz z nimi Sonic Advance.
Najbardziej jednak cieszę się ze zdobycia Mario Kart DS i Mario Kart 7, które uzupełniają moją przenośną kolekcję Mario Kart'ów ^^, więc do premiery Switch'a mam spokój. Metroid Prime: Federation Force, dla wielu z was jest to karygodna kontynuacja serii, a dla mnie początek przygody z tą serią. Akcja obserwowana z kokpitu Mecha urzekła mnie, a możliwość celowania żyroskopem (po lekkich problemach na początku) wyszła mi na tyle dobrze, że nie bałem się tej funkcji w Resident'cie xD. Ninja Gaiden: Dragon Sword był przypadkowym trafem, bo szukałem jakieś gry z serii Naruto, a po wpisaniu "Ninja" wyskoczyło mi to i... nie żałuję ani złotówki, świetna gra, choć czasami denerwująca, ale sprawiedliwa, bo wiesz, że mogłeś się bardziej postarać. Przy okazji bardzo ciekawie wygląda sposób grania, gdzie wszystko dzieje się na ekranie dotykowym, ale konsolę trzymamy "bokiem".
[b]I'm awake I'm alive
Now I know what I believe inside
Now it's my time
I'll do what I want cause this is my life[/b]

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 19:22

Od czegoś trzeba zacząć :wink:
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: Tomek Walancik » 2021-06-20, 16:43

I przede wszystkim cały czas przeglądać OLX'a, Allegro, forum, grupy na FB.
Ja sugeruje żeby trzymać się jak najdalej od OLX'a....
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: kolo » 2021-06-20, 17:02

Tamten wpis był z 2016, wtedy jeszcze OLXy i inne tego typu zawierały ludzi którzy za niewielkie pieniądze sprzedawali to co było im niepotrzebne a nie Januszy biznesu którzy kiedyś gdzieś widzieli że jakaś stara gra sprzedała się za kilka stów i teraz próbują sprzedać pogryzionego przez psa Tetrisa jako unikat.
Zresztą nawet teraz można znaleźć coś ciekawego za przyzwoite pieniądze, ale trzeba mieć bardzo dużo szczęścia, no i odbiór tylko na miejscu.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
granyl
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2021-10-14, 15:47

Re: [Tanker] Zawsze coś (:

Post autor: granyl » 2021-10-14, 15:55

Póki fundusze masz ograniczone.

ODPOWIEDZ