RetroAge Akcesorium, Nintendo 64 Gamester LX4 Tremor
AkcesoriumNintendo 64

Gamester LX4 Tremor

Loading

Posiadacze konsoli Nintendo 64 doskonale wiedzą jak uciążliwe w grach jest zmienianie Controller Paka i Rumble Paka. W zależności od tego czy rozkoszujemy się w grze wstrząsami czy też właśnie zapisujemy stan gry, zmuszeni jesteśmy do „wachlowania” wspomnianymi akcesoriami. Naprzeciw potrzebom wychodzi Gamester, który spełnia obie wspomniane funkcje jednocześnie.

Gamester wkładany jest do slotu pada do Nintendo 64 podobnie jak Controller Pak i Rumble Pak. Zmiany funkcji urządzenia dokonujemy poprzez naciśnięcie niewielkiego przycisku znajdującego się na obudowie. W celu ułatwienia rozpoznania aktualnie używanej funkcji dodano 5 diód. Pierwsza z nich jest zielona i jej zapalenie oznacza przejście w stan Rumble Paka. Pozostałe cztery diody są czerwone i każda z nich odpowiada za jeden z czterech banków pamięci. Gamester dysponuje więc jak nietrudno się domyśleć 4 razy większą pamięcią niż oryginalny Controller Pak od Nintendo. Naciskanie przycisku na urządzeniu przełącza cyklicznie pomiędzy wspomnianymi funkcjami.

Istotną zmianą w stosunku do klasycznego Rumble Paka jest to, że urządzenie nie potrzebuje dodatkowego zasilania z baterii, gdyż czerpie je bezpośrednio z pada podłączonego do konsoli. Jakość wstrząsów jest zadowalająca, a zapisywanie stanów gry przebiega bezproblemowo. Urządzenie spisuje się wyśmienicie i nie można mu nic zarzucić. Gamester jest zdecydowanie godny polecenia dla każdego gracza, który ma w swojej kolekcji Nintendo 64.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.