RetroAge Nintendo 64, Solucja Harvest Moon 64
Nintendo 64Solucja

Harvest Moon 64

Loading

Nadeszła wiosna, czas wysiewów. Dlatego w wasze ręce oddajemy poradnik do Harvest Moon 64. Dzięki niemu dowiecie się jak zarządzać swoją własną farmą i stworzyć z niej prosperujące gospodarstwo. Poradnik powstał dzięki połączeniu moich sił i Axi0mat’a, a data jego publikacji opóźniała się przez problemy jakie serwowało nam życie. Zapraszam zatem do ukończonego artykułu.

Harvest Moon 64 to symulator rolnika, który pojawił się już na konsole GameBoy oraz SNES. Zawsze celem jest przeobrażenie zrujnowanej farmy w bogate gospodarstwo. Musimy siać, plewić, dbać, a nade wszystko zbierać i otrzymywać w ten sposób korzyści finansowe. Pole uprawne to jednak nie wszystko. Możemy hodować również trzodę a w tym: kury, krowy i owce. Do dyspozycji mamy jeszcze konia i psa ale nie musimy się nimi troszczyć tak jak w przypadku zwierząt wymienionych wcześniej. Farma umiejscowiona jest w pobliżu miasteczka w którym tętni życie. To tam będziemy się zaopatrywać się w przedmioty niezbędne do zarządzania farmą.

Gra podzielona jest na 4 pory roku, przy czym każda z nich trwa 30 dni (120 dni to cały rok), kupuje się różne nasiona w zależności od aktualnie trwającej pory roku. Dbamy nie tylko o naszą farmę ale również o swój wizerunek w oczach mieszkańców. Dajemy im różne dary, które wyhodowaliśmy albo znaleźliśmy w górach, przez co stają się oni bardziej mili i rozmowni. Gra nie ma żadnego zakończenia. Co 3 lata, pojawia się ojciec głównego bohatera i wypytuje okolicznych mieszkańców czego dokonał jego syn. Po wizycie, wraca się do gry i tak w kółko. Na dłuższą metę tytuł może się nudzić, ale to naprawdę dobra pozycja na Nintendo64.

Uwagi: Gra została wydana tylko w japońskiej i amerykańskiej wersji NTSC.

Pobierz solucje do gry Harvest Moon 64: solucja.zip (974 KB)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.