RetroAge Akcesorium, Xbox Logitech Steering Wheel
AkcesoriumXbox

Logitech Steering Wheel

Loading

Co z tego, że grafika w grach staje się coraz ładniejsza, a grywalność coraz bardziej realistyczna, skoro i tak wciąż do gry używamy pada. W 2004 roku firma Logitech wydała na konsolę Xbox kierownicę mocowaną na przyssawki wraz z pedałami (hamulec i gaz).

Jakościowo produkt prezentuje się bardzo dobrze, wykonany jest z dobrego materiału oraz nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Z początku trudno jest się przestawić z pada na kierownicę, gdyż ta jest bardzo czuła i nawet delikatne skierowanie jej w bok powoduje skręt samochodu. Najbardziej odczuwalne jest to w grach typu Colin MacRae Rally, w serii Need for Speed samochód prowadzi się wręcz idealnie. Produkt posiada wbudowaną wibrację, lecz w moim odczuciu jest ona zbyt słaba. Praktycznie wcale jej nie czuć.

Za minus uważam zastosowanie przyssawek, które idealnie się nadają do szklanych blatów na stołach, lecz niezbyt się sprawdzają przymocowane do biurka. Po kilku minutach gry kierownica zaczyna się ślizgać po powierzchni, utrudniając grę i irytując kierowcę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.