RetroAge Recenzja, GameBoy Advance Mario Golf Advance Tour
RecenzjaGameBoy Advance

Mario Golf Advance Tour

Loading

Łap za kij i zaczynaj ćwiczyć, aby stać się najlepszym golfiarzem, w tej wspaniałej grze RPG. W grze możemy pogadać w klinice, poćwiczyć grę, a także brać udział w turniejach, aby stać się najlepszym i na końcu zmierzyć się z samym Mariem!

W menu głównym (MAIN MENU) mamy opcje:
– STORY – właściwa gra, własnie tutaj rozwijamy naszego bohatera, zdobywając nowe doświadczenie i świetnie się przy tym bawiąc
– QUICK GAME – szybka gra, na dowolnie odkrytej planszy (oprócz 2 zwykłych postaci [NV i Ella] dostępnych mamy jeszcze: Mario, Peach, Yoshi i Donkey Kong)
– MULTIPLAYER (VS) – opcja grania w kilka osób
– RECORDS – możemy sprawdzić aktualne wyniki z poszczególnych gier (STORY, QUICK GAME, VS)
– OPTIONS – Taunt & Support Editor, Exchange Clubs, Music i Data
– GLOSSARY – słownik pojęć, które znajdują się w grze

Najbardziej rozbudowaną i niesamowicie wciągającą częścią gry jest STORY MODE, gdzie oprócz kształtowania swojego bohatera możemy się świetnie bawić podczas gry. Myślę, że fani gier RPG (Pokemon czy Zelda) bez problemu się w tej grze odnajdą i nie zechcą szybko jej odłożyć.

Możemy łącząc się z GameCube dzięki linkowi pograć w Mario Golf: Toadstool Tour, a także pograć ze znajomymi (do 3 dodatkowych graczy) na GBA. Łącząc się z GameCubem możemy odkryć więcej postaci, a także nowe miejsca do gry.

Grafika i muzyka w grze jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra grywalność, która mnie powaliła, dlatego gra została w kolekcji. Pełen relaks, wciągające turnieje i niesamowita atmosfera gry czyni z nią naprawdę bardzo dobry kąsek dla każdego gracza, zarówno golfiarza, fana RPG jak i przeciętnego gracza szukającego przyjemności z gry.

Ocena ogólna

Mario Golf Advance Tour

GAME BOY ADVANCE

Grafika
80%
Dźwięk
70%
Grywalność
80%

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.