RetroAge Akcesorium, Wii Network Card Zy-WU-W115
AkcesoriumWii

Network Card Zy-WU-W115

Loading

Jak zapewne większość wie w Nintendo Wii znajduje się wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa, dzięki której posiadacze tej konsoli mogą łączyć się z internetem. Nie każdy z użytkowników ma jednak dostęp do sieci bezprzewodowej, bowiem wiele osób korzysta z tradycyjnego połączenia przez kabelek. Jak wówczas podłączyć nasz sprzęt do internetu? Z pomocą przychodzi klasyczna karta sieciowa Network Card Wii. Urządzenie jest podróbką produktu Nintendo Wii LAN Adapter, ale w przeciwieństwie do większości chińskiej tandety spisuje się nad wyraz dobrze.

Sprzęt różni się od oryginału przede wszystkim kolorem, bo zamknięte jest w gustownej szarej obudowie (oryginał jest biały). Z jednej strony znajduje się wtyczka umożliwiająca podłączenie kabla sieciowego zakończonego wtyczką RJ45, natomiast z drugiej strony znajduje się krótki kabelek z USB za pomocą którego podłączamy urządzenie do Wii. Sprzęt wykrywany jest przez konsolę bez najmniejszych problemów i od razu umożliwia korzystanie z dobrodziejstw sieci.

Podczas wielomiesięcznych testów urządzenia, sprzęt działał bez zarzutów i nigdy nie sprawiał nawet najmniejszych problemów. Polecam Network Card Wii jako tani zamiennik oryginalnego produktu Nintendo wszystkim tym którzy nie mają zamiaru inwestować w sieć bezprzewodową.

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.