Pierwszy raz?

Co tutaj znajdziesz?

Witryna RetroAge.net to serwis internetowy, który zawiera opisy i specyfikacje konsol i akcesoriów, a także spisy i recenzje gier. Jest to także serwis obszernie zaopatrzony w zdjęcia gier, konsol i akcesoriów. Oprócz wymienionych powyżej informacji, na RetroAge.net znaleźć można pliki z oprogramowaniem "homebrew", a także różnego rodzaju artykuły w mniejszym lub większym stopniu związane ze światem konsol.

Obecnie na RetroAge trwają pracę, polegające na (ręcznym) przenoszeniu materiału ze starego systemu (Joomla) na nowy (WordPress). W wyniku czego serwis został podzielony na dwie części - RetroAge.net, zawierającej recenzje gier, opisy sprzętu, różnego rodzaju relacje i imprez oraz artykułu. Drugim elementem jest encyklopedia.retroage.net - na której obecnie znajdziemy materiały promujące gry (artworki, trailery), a w późniejszym terminie będą tam przenoszone skany gier (aktualnie możemy je oglądać odwiedzając starą wersję strony pod adresem old.retroage.net).  O postępach w przenoszeniu informujemy w co miesięcznych "Raportach z pola boju".

Czego tutaj nie ma?

Nie znajdziesz tutaj romów ani linków do stron oferujących możliwości ściągnięcia gier itp. Romy są nielegalne jeżeli nie posiadasz ich oryginalnych odpowiedników. Nie istnieje żadne prawo "24 godzin na testy" krążące po Internecie.

Pytania?

Masz pytania? Możesz je zadać bezpośrednio na forum lub wysyłając e-maila.

Ładowanie