Mario Golf Advance Tour

GameBoy Advance

Utworzono: 31 grudnia 2005
Autor: Gimiak
Odsłon:

1813

Łap za kij i zaczynaj ćwiczyć, aby stać się najlepszym golfiarzem, w tej wspaniałej grze RPG. W grze możemy pogadać w klinice, poćwiczyć grę, a także brać udział w turniejach, aby stać się najlepszym i na końcu zmierzyć się z samym Mariem!

W menu głównym (MAIN MENU) mamy opcje:
- STORY - właściwa gra, własnie tutaj rozwijamy naszego bohatera, zdobywając nowe doświadczenie i świetnie się przy tym bawiąc
- QUICK GAME - szybka gra, na dowolnie odkrytej planszy (oprócz 2 zwykłych postaci [NV i Ella] dostępnych mamy jeszcze: Mario, Peach, Yoshi i Donkey Kong)
- MULTIPLAYER (VS) - opcja grania w kilka osób
- RECORDS - możemy sprawdzić aktualne wyniki z poszczególnych gier (STORY, QUICK GAME, VS)
- OPTIONS - Taunt & Support Editor, Exchange Clubs, Music i Data
- GLOSSARY - słownik pojęć, które znajdują się w grze

Najbardziej rozbudowaną i niesamowicie wciągającą częścią gry jest STORY MODE, gdzie oprócz kształtowania swojego bohatera możemy się świetnie bawić podczas gry. Myślę, że fani gier RPG (Pokemon czy Zelda) bez problemu się w tej grze odnajdą i nie zechcą szybko jej odłożyć.

Możemy łącząc się z GameCube dzięki linkowi pograć w Mario Golf: Toadstool Tour, a także pograć ze znajomymi (do 3 dodatkowych graczy) na GBA. Łącząc się z GameCubem możemy odkryć więcej postaci, a także nowe miejsca do gry.

Grafika i muzyka w grze jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra grywalność, która mnie powaliła, dlatego gra została w kolekcji. Pełen relaks, wciągające turnieje i niesamowita atmosfera gry czyni z nią naprawdę bardzo dobry kąsek dla każdego gracza, zarówno golfiarza, fana RPG jak i przeciętnego gracza szukającego przyjemności z gry.

Ocena ogólna 7.7

Autor: Gimiak

Grafika 80%

Dźwięk 70%

Grywalność 80%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie