Tennis

GameBoy

Utworzono: 5 marca 2007
Autor: Gimiak
Odsłon:

2011

Wydany w 1989 roku Tennis należy do gier, które wydane zostały w tym samym roku co Game Boy.

Gra oferuje opcję gry na dwóch graczy przy dwóch konsolach wraz z dwoma kartridżami z Tennisem połączonych kablem łączącym.

Dostępne są 4 poziomy trudności (4 levele), a naszym celem jest osiągnięcie statusu najlepszego tenisisty świata. Aby nim zostać należy wygrać 2 sety. Naszym sędzią jest siedzący na wysokim krześle Mario, znany chociażby z gry Super Mario Land.

Podczas gry nie użyjemy żadnych super strzałów ponieważ taki element w grze Tennis nie istnieje. Do dyspozycji mamy niskie oraz wysokie odbicie oraz ścięcie po wysoko odbitej przez przeciwnika piłce. Czy potrzeba więcej? No trochę, chociażby możliwość biegania.

Postacie, kort, trybuny i sędzia wyglądają dosyć ładnie zachęcając do gry. Szata muzyczna oferuje kilka dźwięków, muzyczkę w tle, którą można wyłączyć, a także niby odgłosy trybun. Najbardziej irytującym elementem gry jest ślamazarność poruszania się postaci. Niestety nie ma możliwości 'biegania' oraz rzucania się za piłką.

Podczas gry we dwie osoby, godząc się na oferowane warunki jesteśmy jest w stanie się całkiem nieźle bawić - znacznie lepiej aniżeli na jednego gracza.

Szkoda, że gra jest tak krótka, a dostępne 4 poziomy będące poziomem trudności nie wnoszą nic nowego. Wszyscy nasi przeciwnicy wyglądają tak samo. Tennis nie należy do tytułów, do których wraca się ochoczo.

Ocena ogólna 4.0

Autor: Gimiak

Grafika 40%

Dźwięk 40%

Grywalność 40%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie