RetroAge Homebrew, DS, Wii, PSP TailTale
HomebrewDSWiiPSP

TailTale

Loading

Dzisiejszy czwartkowy obiad upłynie nam pod znakiem puzzli. Nie będzie to jednak gra znana każdemu graczowi, a twór całkiem nowy, i moim zdaniem całkiem udany, pod tajemniczym tytułem „TailTale”. Jeśli lubicie gry typu puzzle, a „Tetris” zbrzydł Wam już do końca, zapraszam do mini lektury.

TailTale to prosta gra logiczna, która mimo swojej prostoty, pożera mnóstwo czasu, który trawimy na układaniu kolorowych klocków. Wszystko wydaje się niby proste, jednak wraz z powiększającą się ilością punktów, dochodzą nowe kolory,również klocków przybywa w regularnych odstępach czasowych. Tło pod klockami przystrojone jest wielkooką panienką, rodem z Anime. Nie wiem, czy to zamierzone, czy przypadkowe, jednak z upływem czasu, panienka ma na sobie coraz mniej ciuszków. Generalnie sama oprawa audiowizualna jest dobra, nie krzywdzi naszych oczu, oraz uszu. Grę „TailTale” ugotowałi nam Rerofumi, oraz Rikku2000. Zagrać w nią możemy na wielu platformach, na przykład :
-Nintendo Wii,
-Nintendo DS,
-Windows, -Linux,
-Sony Playstation Portable,
-Android.

Najłatwiej dostępną wersją jest wersja na Wii, jednak dłuższa chwila szukania w sieci pozwala nam cieszyć się wersjami na inne platformy.

Nintendo Wii:

TailTale
Sony PSP:

TailTale
Strona producentów:

http://u-ac.net/tailtale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.