RetroAge Akcesorium, GameCube Thrustmaster Accessories Converter
AkcesoriumGameCube

Thrustmaster Accessories Converter

Loading

Ile kosztują nowe pady do GameCube, każdy posiadacz tej konsoli wie doskonale. Jest to niemały wydatek i wielu z zazdrością patrzy w kierunku posiadaczy PS2, którzy mają dużo tańsza alternatywę. Dzięki przejściówce firmy ThrustmasterAccessories Converter, możliwe jest podłączenie do naszej „kostki” pada od Sony PlayStation 2.

Produkt wykonany jest solidne i może poza sporym rozmiarem nie budzi większych zastrzeżeń. Oryginalne pady działają doskonale i nawet minimalna różnica rozłożenia przycisków na padzie za bardzo nie przeszkadza. Gorzej jest z padami nieoryginalnymi, bowiem w trakcie testów trafiły się takie egzemplarze, które uniemożliwiały używanie triggerów (R i L) jako przycisków analogowych. Innych problemów nie stwierdziliśmy.

Thrustmaster Accessories Converter jest sprzętem szczególnie wartym uwagi dla posiadaczy PS2, którzy zakupili GameCube jako drugą konsolę w celu ogrania exclusivów od Nintendo i nie chcą przyzwyczajać się do nowego pada. Polecamy również dla miłośników pojedynków multiplatformowych – jeśli spotkasz się ze znajomymi na partyjkę w np. Soul Calibura 2 przy Twoim GameCube, już nigdy posiadacz PS2 nie będzie miał prawa powiedzieć, że przegrał przez twojego dziwnego pada – niech przyniesie swojego, a ty dzięki opisywanej przejściówce złoisz mu skórę ze spokojnym sumieniem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.