RetroAge Wiadomości, RetroAge Złoty Pixel 2012
WiadomościRetroAge

Złoty Pixel 2012

Loading

Wczoraj odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowej nagrody „Złoty Pixel” za rok 2012. Kto otrzymał statuetkę dzięki nowemu systemowi forum wiemy już wszyscy. Pozostaje jednak pytanie którzy z biorących udział w zabawie Retroagesów otrzymają nasze małe upominki.

Tym razem impreza rozmachem nie dorównała ubiegłorocznej. Niestety na galę nie udało się dojechać zaproszonym przez nas zagranicznym gościom (z powodu mrozu, śniegu, mgły, remontu dróg oraz awarii Dreamlinera).

Mimo wszystko w małym swojskim redakcyjnym gronie bawiliśmy się do białego rana, racząc się z powodu kryzysu trunkami „Homebrew”.

Po wręczeniu Frabiemu zasłużonej statuetki za artykuł „Retrogaming dla początkujących cz.1” i opróżnieniu ostatniej butelki przypomnieliśmy sobie o losowaniu upominków. Ponieważ w tym roku nikt nie chciał być „Sierotką Marysią” do tego arcyważnego zadania oddelegowaliśmy nasz redakcyjny superkomputer.

Relacja oraz wyniki z losowania na poniższym filmie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz  prosimy o kontakt mejlowy na redakcyjny adres redakcja@retroage.net

Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.