InterAct MakoPad 64

Nintendo 64

Utworzono: 6 sierpnia 2007
Autor: Axi0maT
Odsłon:

2557

MakoPad 64 wyprodukowany przez firmę InterAct stanowi świetną alternatywę dla oryginalnych padów do Nintendo 64. Podobnie jak w większości innych produktów tej firmy również i opisywany pad został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Produkowany - oczywiście w kilku wersjach kolorystycznych - wyróżnia się przede wszystkim świetną gałką analogową opartą na sprężynach. W przeciwieństwie do innych produktów opartych na tych rozwiązaniach (np. SuperPad64 firmy Performance) ten jest porządnie wykonany i nie ma efektu ściągania w którymś z kierunków. Analog w MakoPad 64 jest precyzyjny i wygodny w użyciu. Kciuk wygodnie może spocząć na gałce, która jest lepiej wyprofilowana niż w oryginalnych padach Nintendo 64.

Firma InterAct zdecydowała się na zmianę kształtu pada w stosunku do pierwowzoru zaprojektowanego przez firmę Nintendo. Gałka analogowa która dotychczas znajdowała się na środkowej rękojeści została przesunięta do lewej części pada. Można oczywiście polemizować w kwestii ergonomii takiego rozwiązania, ale faktem jest, że bardzo szybko można przestawić się na nowy układ poszczególnych elementów. Co prawda w większości gier posługiwanie się krzyżakiem nie jest możliwe, lub stanowi tylko alternatywę dla gałki analogowej, ale zdarzają się również gry (np. Wrestelmania 2000 czy Duke Nukem Zero Hour), gdzie służą do odmiennych czynności. W takich przypadkach rozmieszczenie elementów na MakoPad 64 okazuje się bardzo wygodne ponieważ nie trzeba przekładać lewej dłoni pomiędzy dwoma rękojeściami. Na koniec warto dodać, że materiał, z którego pad został wykonany, sprawia że świetnie leży on w dłoniach.

Producent: InterAct


Jeden komentarz dla “InterAct MakoPad 64

  1. Axiomat polecał tego pada i miał w 100% racje świetna alternatywa z niepsującym się analogiem. Niektóre modele mają inne mankamenty, ale analog przynajmniej po jakimś czasie luzów nie będzie miał. U mnie w jednym zacina się raz na jakiś czas Z.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie