Zapraszamy na Koszalin Retro Games Show 2018

Utworzono: 24 października 2018
Autor: Koszalińskie Retro Komputery i Konsole
Odsłon:

23

Zapraszamy na pomorze, na Koszalin Retro Games Show 2018 – piątą edycję. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 listopada na Politechnice Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2.

 

Przez dwa dni (sobota 10:00-20:00 / niedziela 10:00-15:00) będzie można zobaczyć i zagrać na retro komputerach i konsolach z ostatnich 40 lat. Wstęp wolny dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych.

 

Tematem przewodnim w tym roku będą nietypowe kontrolery (maty do tańczenia, różne pistolety, bongosy i wiele innych).

 

Jak zwykle przygotowano również konkursy i turnieje w retro gry. Przeprowadzone zostaną też wykłady na auli Politechniki Koszalińskiej.

 

W tym roku również z okazji pięciolecia przeprowadzony zostanie multiplatformowy turniej na konsolach Nintendo, czyli Nintendo Mistrzostwa Koszalina 2018. Zwycięzcy turniejów Nintendo z poprzednich lat KRGS będą mieli zagwarantowany udział w mistrzostwach. Pozostałe wolne miejsca wypełnione zostaną podczas szybkich kwalifikacji przez chętnych odwiedzających tegoroczną imprezę. Turniej w zmodyfikowanej i uproszczonej formie zostanie przeprowadzony na zasadach Nintendo World Championship.

 

W najbliższych dniach będziemy informować o szczegółach imprezy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.retro-show.pl i wydarzenia na facebooku.

 

Koszalińskie Retro Komputery i Konsole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie