AkcesoriumNintendo 64

3D2 Controller

Loading

W zalewie najróżniejszych pad’ów do konsoli Nintendo 64 warto zwrócić uwagę na jeden dość charakterystyczny produkt. Pad o tajemniczej nazwie 3D2 wyróżnia się konstrukcją gałki analogowej, która została żywcem przeniesiona z Dual Shock’a (pad do konsoli PSX).

Przy dość kiepskiej gałce analogowej w oryginalnych (i nie tylko) pad’ach Nintendo 64 jest to wyjątkowa okazja do tego, aby w końcu mieć narzędzie do grania z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo pad został wyposażony w trzy dodatkowe przyciski: Turbo, Slow i Reset które są pomocne szczególnie w grach zręcznościowych. Podsumowując – gałka analogowa to najmocniejszy punkt tego urządzenia i z pewnością jest to pad wart szczególnej uwagi dla prawdziwych graczy.

Komentarze

  1. W sklepie raczej nie kupisz, bo sprzetu do N64 to raczej w nim nie znajdziesz od ok 10 lat, ale mozna szukac np. na Allegro. Ja ten okaz wyrwalem na lokalnej gieldzie ze starociami. Uzywka ale sprawna… Niestety podczas imprezy ktos na niego depnal i tak oto marnie zakonczyl swoj zywot 😉

  2. Dzięki za odpowiedź, mój n64 leży od połowy wakacji na półce i się kurzy tylko z powodu tego że mam pada z wyrobionym analogiem, pożyczałem od kolegi pada, ale jego także ma wyrobionego analoga, na allegro można upolować w miarę zdatnego do użytku pada, ale za to cena potrafi przewyższyć nie raz cenę konsoli, jak i boję się tego że znów wyjeżdżę pada, dla tego szukam zamienników, a ten najbardziej przykuł moją uwagę. A wiesz może czy w jakimś sklepie on-line (obojętnie czy zagraniczny czy nie) dostanę jakiegoś dobrego zamiennika? Jeśli tak to bądź (ktoś) miły i rzuć linkiem 🙂

  3. Z dobrych padow i w miare dostepnych to polecam Mako Pad (znajdziesz go wsrod innych akcesoriow do N64 w tym serwisie). Niestety kupno nowego pada do Nintendo 64 to rzadkość, dlatego polecam przegladac aukcje internetowe. Czy to Allegro czy inne zagraniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.