Blaze Jolt Pack 256

Nintendo 64

Utworzono: 5 stycznia 2008
Autor: Axi0maT
Odsłon:

1765

Jolt Pack 256 to wibracje do pada typu Feedback. Urządzenie wygląda identycznie jak standardowy Rumble Pak firmy Nintendo i w wyglądzie zewnętrznym różni się tylko naklejkami. Zaletą Jolt Pack 256 jest jednak wbudowana pamięć na której można zapisywać stany gry identycznie jak na Controller Pak’u.
Pomiędzy wibracjami, a pamięcią przechodzi się za pomocą przełącznika znajdującego się u dołu urządzenia (dwa stany: R – RumblePak, M – Memory). Jolt Pack 256 zasilany jest dwoma bateriami AAA oraz płaską baterią 3V do podtrzymania stanów gry na karcie pamięci. Siła wibracji jest większa niż w przypadku Rumble Pak’a co niewątpliwie ucieszy maniaków gier i pozwoli im na jeszcze lepsze wczucie się w czasie grania.

Niestety Jolt Pack 256 jest hybrydą która nieco odbiega od standardowych urządzeń i czasem zdarzają się gry które nie potrafią rozpoznać go jako Controller Pak’a (między innymi Quake, Turok: Rage Wars, Turok 3).

Mimo tej jednej wady jest to niewątpliwie świetne urządzenie, ponieważ zamiast męczyć się ciągłym zmienianiem Rumble Pak – Controller Pak, w tym przypadku możemy w końcu odetchnąć z ulgą i w spokoju przy pomocy przełącznika wybierać typ żądanego akcesoria. Uwaga: Nowy Jolt Pack 256 wymaga sformatowania karty pamięci, aby można korzystać z opcji karty pamięci. Niestety nie każda z gier posiada taką opcję!

Producent: Blaze
Pojemność: 256 KB (1 strona, 123 bloki)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie