RetroAge Akcesorium, Nintendo 64 Blaze Jolt Pack 256
AkcesoriumNintendo 64

Blaze Jolt Pack 256

Loading

Jolt Pack 256 to wibracje do pada typu Feedback. Urządzenie wygląda identycznie jak standardowy Rumble Pak firmy Nintendo i w wyglądzie zewnętrznym różni się tylko naklejkami. Zaletą Jolt Pack 256 jest jednak wbudowana pamięć na której można zapisywać stany gry identycznie jak na Controller Pak’u.

Pomiędzy wibracjami, a pamięcią przechodzi się za pomocą przełącznika znajdującego się u dołu urządzenia (dwa stany: R – RumblePak, M – Memory). Jolt Pack 256 zasilany jest dwoma bateriami AAA oraz płaską baterią 3V do podtrzymania stanów gry na karcie pamięci. Siła wibracji jest większa niż w przypadku Rumble Pak’a co niewątpliwie ucieszy maniaków gier i pozwoli im na jeszcze lepsze wczucie się w czasie grania.

Niestety Jolt Pack 256 jest hybrydą która nieco odbiega od standardowych urządzeń i czasem zdarzają się gry które nie potrafią rozpoznać go jako Controller Pak’a (między innymi Quake, Turok: Rage Wars, Turok 3).

Mimo tej jednej wady jest to niewątpliwie świetne urządzenie, ponieważ zamiast męczyć się ciągłym zmienianiem Rumble Pak – Controller Pak, w tym przypadku możemy w końcu odetchnąć z ulgą i w spokoju przy pomocy przełącznika wybierać typ żądanego akcesoria. Uwaga: Nowy Jolt Pack 256 wymaga sformatowania karty pamięci, aby można korzystać z opcji karty pamięci. Niestety nie każda z gier posiada taką opcję!

Producent: Blaze
Pojemność: 256 KB (1 strona, 123 bloki)

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.