RetroAge Akcesorium, Mega Drive Arcade Power Stick
AkcesoriumMega Drive

Arcade Power Stick

Loading

Powoli aczkolwiek sukcesywnie rozbudowujemy dział Sega Mega Drive, czego efektem jest dzisiejszy materiał. Do serwisu trafia opis i zdjęcia Arcade Power Stick’a – prawdziwego sprzętu dla hardcorowych graczy.

Arcade Power Stick to kontroler typu Arcade do konsoli Sega Mega Drive. Wyposażony w standardowe przyciski, które mają swoje odpowiedniki na klasycznym padzie. Oprócz tego uwagę przykuwają przełączniki o dumnej nazwie megafire. Są to klasyczne autofire’y ale z możliwością regulowania częstotliwości działania za pomocą suwaka znajdującego się w górnej części urządzenia.

Sprzęt wykonano wyjątkowo solidnie. Plastikowa gałka z osadzona została na metalowym drążku, więc nie ma mowy o złamaniach, z których znane są klasyczne Joysticki. Wytrzymałość sprzętu jest bardzo wysoka i jest to jeden z tych akcesoriów, o których mówi się, że są nie do zajechania, a o uszkodzonych egzemplarzach krążą tylko mity. Można śmiało powiedzieć, że w zamian za kilka prostych zabiegów konserwacyjnych Arcade Power Stick będzie służył wam dłużej niż jakiekolwiek inne akcesoria. Wyśmienity do strzelanin wszelkiego typu i niezastąpiony w bijatykach. Dzięki swojemu stylowi niewątpliwie pozwoli większości graczom odkryć wiele tytułów na nowo.

Arcade Power Stick z całą pewnością jest godny polecenia każdemu posiadaczowi konsoli Sega Mega Drive, a w szczególności tym którzy przesiedli się z Amigi, C64 czy Atari, lub po prostu są miłośnikom katowania automatów w salonach gier.

Autorzy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.