RetroAge Artykuł, Okolicznościowy Happy Birthday (part 11)
ArtykułOkolicznościowy

Happy Birthday (part 11)

Loading

Po raz jedenasty świętujemy urodziny serwisu RetroAge. Chociaż (jak ktoś woli) w sierpniu lub listopadzie moglibyśmy świętować po raz trzynasty. Bo jak wiecie jedenaście lat temu, założonemu przez Gimiaka serwisowi została nadana… Dobra, dobra, wiemy, przestań ględzić i polej…

Miniony rok, to czas wielkich zmian w naszym serwisie. Podjęliśmy się trudnego zadania – ręcznego przeniesienia wszystkich wpisów ze starej wersji strony na nowy silnik. Mimo włożonego wysiłku, z powodu ograniczonych możliwościach personalnych w całości udało się przenieść jedynie dział z recenzjami (535 teksty). Aktualnie przenoszony jest dział z artykułami (przeniesionych zostało 42 z 117 tekstów). Za pomoc przy pracach nad zapełnianiem nowego RetroAge chciałbym w szczególności podziękować redaktorom kolo oraz StormS.

Szczególne podziękowania składam na ręce Q@sora (Ty wiesz za co 😉 )

Oczywiście skupiając się na przeprowadzce nie zaniedbaliśmy dodawania nowych materiałów. Przez ostatni rok, w serwisie pojawiło się:

46 recenzji,

3 artykuły,

3 opisy konsol,

2 relacje z imprez,

1 opis akcesorium.

Za wszystkie nadesłane teksty serdecznie dziękuję Autorom.

Ponadto po raz pierwszy udało nam się samodzielnie zorganizować interaktywną wystawę gier video „inteGRAcja”.

Uruchomiliśmy także nowy „oficjalny” kanał „RetroAge” na YouTube – link

W rozpoczętym właśnie roku, mam nadzieję że uda się zakończyć przenoszenie tekstów, dzięki czemu na poważnie będziemy mogli zająć się Encyklopedią, dodając oczekiwane przez wielu skany gier.

Do zobaczenia za rok!

Komentarze

  1. I znow kolejny rok do przodu. Powoli ale sukcesywnie rozwijana stronka retroage to chyba jedyna z tych nielicznych o retrogamingu w polskim necie o takim dlugim stazu. No coz… pozostaje zyczyc co najmniej drugie tyle (bo pozniej juz stron internetowych nie bedzie i bedziemy przesylali informacje wprost do mozgu 😉 STO LAT!!!

  2. Wszystkiego co najlepsze! Miło być częścią tak fajnego portalu. 😉 Oby strona dalej się rozwijała i obfitowała w teksty o klasykach. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.