RetroAge Akcesorium, Nintendo 64 InterAct Mega Memory Card
AkcesoriumNintendo 64

InterAct Mega Memory Card

Loading

Mega Memory Card to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń typu Controller Pak służącego do zapisywania danych i stanów gry.

Karta posiada 8 MB pamięci które zostały podzielony na 32 strony. Pomiędzy poszczególnymi stronami przechodzi się za pomocą dwóch przełączników. Mega Memory Card wyposażony jest w wyświetlacz LCD na którym wyświetlane są informacje o aktualnie wybranej stronie oraz o stanie wszystkich pozostałych (czy na danej stronie jest już zapisana jakaś informacja czy też jest ona całkowicie pusta). Rozwiązanie to jest bardzo przydatne i ułatwia poruszanie się po całym dostępnym obszarze pamięci. Gry bez problemu rozpoznają opisywane urządzenie jako standardowego Controller Pak’a. Do zestawu producent dołącza naklejki na których możemy zapisywać informacje o swoich stanach gry – cieszy że InterAct myśli o użytkownikach swoich produktów jednak pomysł z naklejkami jest nieco dziwny bo zważając na ilość dostępnego miejsca na karcie pamięci, cięzko opisać wszystko na małej karteczce wielkości 3×3 cm.

Mega Memory Card z pewnością nie należy do najtańszych, ale jedno takie urządzenie pozwala całkowicie zapomnieć o problemie wolnego miejsca na kartach pamięci. Jednym słowem produkt jak najbardziej wart uwagi każdego rasowego gracza – posiadacza Nintendo 64.

Producent: InterAct
Pojemność: 8 MB (32 strony, 3936 bloków)

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.