RetroAge Wiadomości, RetroAge RetroAge na Patronite
WiadomościRetroAge

RetroAge na Patronite

Loading

Coroczna zbiórka środków na opłaty za serwer oraz domenę RetroAge powoli staje się nową świecką tradycją. Tym razem poza jednorazowymi wpłatami na konto, udostępniliśmy możliwość stałego, comiesięcznego wspierania działań podejmowanych przez redakcję serwisu.

Rejestrując się na Patronite.pl oraz odwiedzając profil RetroAge, można zadeklarować miesięczną kwotę wsparcia (5, 10, 15, 25 PLN), pozwalając nam utrzymać serwis a także spokojnie myśleć o jego rozwoju, w zamian ze drobne dowody wdzięczności.

Z góry dziękujemy za okazane nam wsparcie.

Redakcja RetroAge

Author

Komentarze

  1. Wchodze w to… bo i tak zawsze zapominam odkladac wam co miesiac na oplaty serwera. Teraz przynajmniej bedzie to jakos rozsadnie unormowane (przynajmniej dla mnie). Mozecie wiec liczyc na moje wsparcie 🙂

  2. Ale o tym w tym newsie nie napisałeś. Dla przypomnienia nr konta itd by się przydało. Wydaje mi się że pół roku temu była zbiórka na świnkę wychudzona. Tak czas szybko leci?

  3. Nr konta jest tam gdzie zawsze 😉 Pozycja „Skarbonka” (obok „Encyklopedia”) w menu na samej górze. A czas faktycznie bardzo szybko leci, poprzednia zbiórka była rok temu.

  4. Na koniec miesiąca na Waszym koncie pojawi się kwota i od Vicka. Nie lubię Patronite – i z przykrością informuję, że nie będę tam tworzył konta by Was wspierać. Co do skarbonki – dorzucę się jak zawsze 🙂 .

  5. Popieram to co napisal Vicious – tez nie lubie tego typu portali… Szczegolnie ze oni odcinaja sobie po drodze swoja dzialke od tego co sie wplaci wiec nie wszystko trafia tam gdzie powinno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.