NiewydaneMega Drive

Swamp Thing

Loading

Mamy w końcu kolejną niewydaną grę, która po latach wyciekła do internetu. Tym razem jest to Swamp Thing na konsolę Sega Mega Drive (Sega Genesis). Macie ochotę na przyjemnego platformera? Zobaczmy co też chcieli nam zaserwować chłopcy z Nuvision.

Swamp Thing to paskudny potwór z bagien prosto z komiksu na licencji DC Comics (m.in. Batman, Superman). Ta anulowana w 1991 roku gra to platformówka 2D z widokiem z boku. Swamp Thing mogą kojarzyć niektórzy z konsoli NES, ponieważ powstała gra o takim tytule i odpowiedzialne jest za nie studio Imagineering Inc. Wersja na Mega Drive to całkowicie inna produkcja która nie ma nic wspólnego z tą z NESa. Swamp Thing na konsolę Segi jest na swój sposób produkcją wyjątkową, ponieważ stajemy się w niej obrońcami środowiska naturalnego. Podróżujemy naszym zielonym człowiekiem-glutem przez różne lokacje na łonie natury i wykańczamy „tych złych” którzy chcą zanieczyścić zielone i czyste lasy. W walce pomogą nam nasze zdolności które sprowadzają się zazwyczaj do przyjmowania formy różnych przedmiotów.

Swamp Thing był pokazywany nawet na targach CES, ale niestety nigdy nie został ukończony i wydany. ROM który jest dostępny pochodzi z prototypu i blokuje się pod koniec pierwszego poziomu. Mimo to można zobaczyć jak ciekawy pomysł na grę mieli twórcy z Nuvision i jak mogła wyglądać kompletna gra na Sega Mega Drive.

Typ gry: platformówka 2D
Liczba graczy: 1
Data przerwania prac nad projektem: prawdopodobnie 1991
Data wycieku: listopad 2010
Wydawca / Producent: ??? / NuVision Entertainment Inc.

Pobierz ROM ->ROM <-

Autorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.