RetroAge Akcesorium, PlayStation 2 Tracer TRJ-200 Defender Arcade Stick
AkcesoriumPlayStation 2

Tracer TRJ-200 Defender Arcade Stick

Loading

Firma Tracer jakiś czas temu wprowadziła na rynek kontroler typu Arcade Stick. Pełna nazwa omawianego produktu to Tracer TRJ-200 Defender. Czy fani Arcade, którzy chcieliby poczuć klimat niczym z salonów gier powinni w niego zainwestować?

Kontroler jest przeznaczony do wszystkich stacjonarnych konsol Sony i komputerów PC. Obudowa i przyciski zrobione są z plastiku. Mimo to są dobrej jakości i nie wyglądają tandetnie. Sam Joystick jest metalowy i wygląda solidnie jednak nie podoba mi się jedna rzecz w jego wykonaniu. Joy zbudowany jest na stykach i wydaje dźwięki podobne do starych QuickJoyów z Atari, jednak działanie jest nieporównywalnie lepsze. W obrębie gałki wbudowane są wibracje. Oprócz tego kontroler posiada 11 programowalnych przycisków z czego 8 jest przeznaczone do gry. Pozostałe mogą być użyte jako „Select”, „Start” i coś jeszcze. Wszystko zależy od naszych upodobań.

Kontroler Tracer TRJ-200 Defender posiada też funkcję „Macro”, która polega na zapamiętaniu kombinacji przycisków przez gracza. O stanie funkcji informuje dioda, która pali się w trzech różnych kolorach (zielony, żółty, czerwony). Funkcja ta może się spodobać fanom bijatyk. W lewym dolnym rogu znajduje się okrągły D-Pad, a po środku analog, która działa jak prawa gałka w standardowym padzie. Kontroler zdobi logo firmy Tracer i motyw z gry Tekken 5.

Kontroler Tracer TRJ-200 Defender z pewnością może przypaść do gustu fanom gier Arcade, których nie stać na profesjonalne Sticki za kilkaset złotych, a chcieliby się poczuć jak za dawnych lat.

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.