RecenzjeRidge Racer 64

Ponieważ ostatnio napisałem recenzję niesamowitego World Driver Champioship (WDC) , to nie sposób pominąć równie rewelacyjnego Ridge Racer 64 – oto więc drugi z pretendentów do korony!

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1391 odsłon

RecenzjeKnife Edge

Kemco to firma znana głównie z produkcji kiepskich gier (na Nintendo 64 stworzyli takie słynne crapy jak: Batman of the Future, Charlie Blasts: Territory, Shadowgate 64 i jedynie seria Top Gear prezentuje jako taki poziom). Jak można się domyślać i tym razem firma się nie popisała i powiększyła swój dorobek o kolejny niewypał dorzucając Knife Edge.

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1488 odsłon

RecenzjeMario Party 2

Oto przed wami druga część znakomitej gry Mario Party zapewniającej rozrywkę całym rodzinom na długie zimowe wieczory. Ponieważ zasady gry nie uległy jakimś drastycznym zmianom w stosunku do części poprzedniej dlatego w opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy tymi grami.

Axi0maT 21 stycznia 2007 brak komentarzy 1766 odsłon

RecenzjeMario Party 3

Przedstawiam wam trzecią i ostatnią część trylogii Mario Party która ukazała się na konsolę Nintendo 64. Zasady są identyczne jak w dwóch poprzednich częściach, więc tych którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do recenzji Mario Party , a w poniższym opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy grami.

Axi0maT 15 stycznia 2007 brak komentarzy 2180 odsłon

ArtykułyJak rozpoznawać gry - część 1 (GBA)

Czy wiesz jak rozpoznać piracki kartridż od oryginału? Artykuł zawiera informacje o podziałach regionalnych gier, a także dokładne porównanie kartridży oryginalnych i pirackich.

Gimiak 14 stycznia 2007 brak komentarzy 19204 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land 2: 6 Golden Coins

W 3 lata po wydaniu świetnej platformówki jaką jest Super Mario Land Nintendo pokazało światu drugą odsłonę Mario na konsoli Game Boy. Zamek, w którym do tej pory przebywał Mario został przejęty przez złego Wario. Aby go odzyskać należy zdobyć 6 złotych monet, które ukryte są w 6 różnych miejscach wyspy. Po ich zdobyciu należy udać się do zamku w celu wypędzenia podłego Wario.

Gimiak 10 stycznia 2007 brak komentarzy 2408 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land

Super Mario Land to jedna z pierwszych platformówek, która dostępna była na konsolę Game Boy. W grze wcielamy się w rolę tytułowego bohatera czyli Mario, a naszym zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki Daisy.

Gimiak 07 stycznia 2007 brak komentarzy 2286 odsłon

RecenzjeMario Party

Mario Party to pierwsza gra z serii, która wzbudziła na Nintendo 64 najwięcej emocji w kategorii rozgrywki multiplayer. Wydawać by się mogło, że nie trzeba jej nikomu przedstawiać, ponieważ posiadanie przynajmniej jednej gry z tej serii jest niemal obowiązkiem dla każdego prawdziwego fana N64, jednak ostatnio otrzymałem kilka maili z zapytaniami o tą właśnie grę. Z uwagi na wielu świeżo upieczonych posiadaczy Nintendo 64, którzy szukają porządnych gier postanowiłem dokładniej opisać całą serię Mario Party.

Axi0maT 07 stycznia 2007 brak komentarzy 1828 odsłon

RecenzjeKirby's Dream Land

Kirby's Dream Land to pierwszy tytuł serii gier z unikalną postacią posiadającą zdolności latania i wciągania przeciwników. W odsłonie na konsolę Game Boy nie posiada jeszcze zdolności przejmowania umiejętności po połknięciu swoich wrogów. Postać przypomina kulkę z przyczepionymi dodatkowymi kończynami, która po wciągnięciu przeciwnika lub podczas latania zwiększa swoją objętość.

Gimiak 03 stycznia 2007 brak komentarzy 1981 odsłon

RecenzjeKung'Fu Master

Kung'Fu Master to jedna z niewielu gier, którą mam od ponad 13 lat. Jest to także jeden z pierwszych tytułów, na którym udało mi się grać zanim kupiłem swojego pierwszego Game Boy'a. Może właśnie dlatego dostała takie noty a nie niższe.

Gimiak 19 grudnia 2006 brak komentarzy 2298 odsłon
Ładowanie