RecenzjeMetroid Prime 3: Corruption

Jedną z najbardziej znanych serii Nintendo obok Zeldy jest Metroid. Gra nie jest tak popularna, jednak każda jej część nie ustępuje Zeldzie. Metroid Prime wydany na Nintendo GameCube okazał się być niespodziewanie dobry. Gra doczekała się kontynuacji jeszcze na tą samą konsolę, a całość trylogii zakończył Metroid Prime 3: Corruption wydany na Wii. Zapraszam do recenzji ostatniej części jednej z najlepszych gier w historii.

Pious 11 sierpnia 2008 brak komentarzy 2538 odsłon

RecenzjePilotwings 64

Pilotwings 64 to jedna ze startowych gierek wydanych przy pojawieniu się na rynku Nintendo 64. Chociaż mógł coś osiągnąć, został na starcie pokonany przez Super Mario 64 . Pomimo tak potężnego rywala, Pilotwing 64 jest rozpoznawalnym tytułem...

StormS 09 sierpnia 2008 brak komentarzy 2177 odsłon

RecenzjeThe Legend of Zelda: Twilight Princess

Gry z serii The Legend of Zelda wydawane są już od przeszło 20 lat. Każda kolejna część jest wyczekiwana z wypiekami na twarzy przez miliony graczy i jest uważana wręcz za dzieło. Wii również otrzymało Zeldę, niezupełnie własną, za to na najwyższym poziomie. Mowa o The Legend of Zelda: Twilight Princess, do której recenzji zapraszam.

Pious 06 sierpnia 2008 brak komentarzy 3887 odsłon

AkcesoriaBigBen Memory Card 4Mb

BigBen to dosyć znany producent akcesoriów do konsol. Karta pamięci tej firmy do konsoli Nintendo GameCube posiada pojemność 4 Mb (59 bloków).

ramzes64 04 sierpnia 2008 brak komentarzy 1346 odsłon

AkcesoriaIntec Memory Card 64Mb

Intec to dosyć znany producent akcesoriów do konsol. Karta pamięci tej firmy do konsoli Nintendo GameCube posiada 16 Mb (259 bloków).

ramzes64 04 sierpnia 2008 brak komentarzy 1219 odsłon

RecenzjeGrand Theft Auto: Vice City Stories

Seria GTA ciągnie się od 1997 roku dodając coraz to nowych emocji graczom, którzy z niepokojem czekają na kolejne części i są gotowi wydać na konsole i same gry ostatnie pieniądze. Jesteście ciekawi co takiego GTA Vice City Stories wydana na platformę PSP ma w sobie? Zapraszam do recenzji. 

LukE 02 sierpnia 2008 brak komentarzy 3724 odsłon

RecenzjeBaldur's Gate: Dark Alliance

Wakacje już na półmetku, ale myli się ten kto myśli że mamy urlop. Retroage nigdy nie ma czasu wolnego. Co prawda w minionym tygodniu zanotowaliśmy małą przerwę, ale już wracamy ze zdwojoną siłą. Czas ten wykorzystaliśmy między innymi do napisania dla was recenzji gry Baldur’s Gate: Dark Alliance na konsole Nintendo GameCube. Już wkrótce kolejne artykuły, a także mała niespodzianka, więc zaglądajcie do nas aby niczego nie przegapić.

Axi0maT 02 sierpnia 2008 brak komentarzy 3820 odsłon

RecenzjeWii Fit

Po długim okresie nieobecności wróciłem i to nie z byle czym! Produkt, jakby nie patrzeć, jest jeszcze świeży. Jeżeli bolą Cię już ręce od machania wiilotem i masz ochotę na coś nowego, to niniejsza recenzja jest właśnie dla Ciebie! Nintendo potrafi wydusić z graczy nie tylko ciężko zarobione pieniądze, ale i ostatnie poty, które powstają podczas krótkich treningów na nowym sprzęcie. Pod młotek trafił zestaw Wii Fit, który wg reklam umożliwia schudnięcie grających na nim osób. Ale czy warto wyłożyć te 300 zł i czy produkt w ogóle działa? A może jest to tylko chytry trik reklamowy ze strony Nintendo? Zapraszam do zapoznania się z recenzją zestawu Wii Fit.

Gimiak 23 lipca 2008 brak komentarzy 3785 odsłon

AkcesoriaCarrying Case GB7

Wielu użytkowników Game Boya Color, Classic oraz Pocket zapewne zastanawia się nad zakupem pokrowca lub torby na swoją konsolkę. Aby ułatwić wam ten wybór przygotowany został artykuł opisujący jeden z ciekawszych produktów, który z pewnością spełni oczekiwania niejednego fana. 

Kondzioff 19 lipca 2008 brak komentarzy 2316 odsłon

AkcesoriaBlaze Xplorer 64

Urządzeń typu Action Replay do Nintendo 64 jest co najmniej kilka, ale szczególną uwagę warto zwrócić na produkt firmy Blaze. Dzięki Xplorer 64 posiadacze N64 mogą z „czystym sumieniem” oszukać konsolę. 

Axi0maT 16 lipca 2008 brak komentarzy 1900 odsłon
Ładowanie