Recenzje Battlefield Bad Company

Battlefield Bad Company to druga po Modern Combat próba przeniesienia znanej marki na konsolę. Wcześniej wyszło tak sobie. Czy tym razem się powiodło?

Jedah 12 października 2021 brak komentarzy 28 odsłon

Recenzje F.E.A.R.: Fist Encounter Assault Recon

Rok pański 2005 był bogaty w gry kultowe jak Psychonauts i Fahrenheit oraz "tylko" świetne jak Call of Duty 2 a jedną z gier które rozgrzewały wyobraźnię ówczesnych graczy PC oraz wnętrzności ich blaszaków był F.E.A.R.: Fist Encounter Assault Recon - specyficzna mieszanka strzelanki FPP i horroru. Zapraszam do recenzji szlachetnych początków tej zarżniętej już serii.

kolo 30 września 2021 1 komentarz 36 odsłon

Recenzje Turok 2: Seeds of Evil

Turok 2 jest kontynuacją jednego z najlepszych FPP na Nintendo 64. Co zmieniło się w stosunku do części poprzedniej?

Q@sor 23 września 2021 brak komentarzy 34 odsłon

Recenzje Yoshi's Cookie

Kolejna łamigłówka Mario? Powiedz, że tak nie jest! Podobnie jak Yoshi (Mario i Yoshi w Europie), Yoshi's Cookie jest mniej znany niż Dr. Mario i Wario's Woods, głównie dlatego, że nie jest aż tak interesujący.

Jedah 15 września 2021 brak komentarzy 32 odsłon

Akcesoria Dance Dance Revolution Senyou Controller

Miłośnicy piłki kopanej każdego roku oczekują nowej edycji gry „FIFA”. Analogicznie miłośnicy wygibasów przed ekranem oczekują nowej edycji „Just Dance”. Zanim jednak produkcja Ubi Soft zdominowała konsolowe domówki, jedenaście lat wcześniej Konami rozpoczęło modę na gamingowe tańce serią „Dance Dance Revolution”.

tbxx 31 sierpnia 2021 1 komentarz 38 odsłon

Recenzje Shadow Man

Nintendo64 zawsze było postrzegane jako konsola dla młodszych graczy. Nie da się zaprzeczyć - praktycznie większość gier jest kierowana do odbiorców, których teoretycznie nie powinna jarać przemoc na ekranie.

Damjen 24 sierpnia 2021 1 komentarz 73 odsłon

Recenzje Call of Duty Ghosts

"This is survival of the fittest This is do or die This is the winner takes it all So, take it all, a-all, a-all, a-all" Cytat powyżej pochodzi z utworu Eminem – Survival promującego grę Call of Duy Ghosts. Dlaczego wstawiłem go we wstępie? Bo to najlepsza rzecz, jakiej doświadczyłem ogrywając tego fpsa od Infinity Ward.

Jedah 06 sierpnia 2021 1 komentarz 63 odsłon

Konsole VTech V.Smile

Technologie cyfrowe we współczesnym świecie są nieodłącznym elementem naszego życia. Mimo niewątpliwych zalet, niosą również wiele zagrożeń, szczególnie dla naszych kochanych najmłodszych. Jak je ochronić przed wpływem niekorzystnych treści? Odpowiedź brzmi: V.Smile. Boisz się, że twój czterolatek po zagraniu w GTA ukradnie sąsiadowi samochód? Odpowiedź brzmi: V.Smile. Nie chesz aby twój pięciolatek sprawdzał na kolegach umiejętności nabyte podczas gry w Mortal Kombat? Odpowiedź brzmi: V.Smile. Tak drogi rodzicu, V.Smile chroni twoje dziecko zarówno przed wykluczeniem cyfrowym jak i zgubnym wpływem nieodpowiednich treści. Zapamiętaj – idź i kup swojemu dziecku V.Smile. V.Smile to bezpieczeństwo i radość dla twojej pociechy.

tbxx 22 lipca 2021 3 komentarze 89 odsłon

Recenzje Tony Hawk's Pro Skater

Tony Hawk's Pro Skater pojawił się na N64 około rok po premierze na PSX. Choć gracze nastawieni byli sceptycznie to jednak okazało się, że gra jest dużo lepsza niż wszyscy myśleli. Oczywiście niektóre elementy musiały zostać zmienione, by dostosować grę do nośnika jakim jest kartridż.

Adam Gilmore 15 lipca 2021 3 komentarze 75 odsłon

Recenzje Killzone 3

Jeśli chodzi o flagowe, konsolowe strzelaniny, zawsze dużo bardziej podobało mi się uniwersum Halo od Killzone. Choć osąd ten może wydawać się niesprawiedliwy, gdyż w strzelankę od Sony nigdy nie grałem a z FPSem od Microsoftu miałem do czynienia zarówno na PC jak i na XBOX. Znałem jednak z recenzji miejsce akcji Killzone’a i klimat ten dużo mniej do mnie trafiał. Dopiero po zakupie Playstation 3  nabyłem Killzone 3. Postanowiłem na własnej skórze przekonać się, z czym to się je. 

Jedah 06 lipca 2021 1 komentarz 64 odsłon
Ładowanie