Recenzje Kirby's Dream Land

Kirby's Dream Land to pierwszy tytuł serii gier z unikalną postacią posiadającą zdolności latania i wciągania przeciwników. W odsłonie na konsolę Game Boy nie posiada jeszcze zdolności przejmowania umiejętności po połknięciu swoich wrogów. Postać przypomina kulkę z przyczepionymi dodatkowymi kończynami, która po wciągnięciu przeciwnika lub podczas latania zwiększa swoją objętość.

Gimiak 03 stycznia 2007 brak komentarzy 2023 odsłon

Recenzje Kung'Fu Master

Kung'Fu Master to jedna z niewielu gier, którą mam od ponad 13 lat. Jest to także jeden z pierwszych tytułów, na którym udało mi się grać zanim kupiłem swojego pierwszego Game Boy'a. Może właśnie dlatego dostała takie noty a nie niższe.

Gimiak 19 grudnia 2006 brak komentarzy 2335 odsłon

Recenzje Dexter's Laboratory: Robot Rampage

Mandark czyli odwieczny rywal Dextera, pragnąc zniszczyć naszemu bohaterowi jego laboratorium w perfidny sposób przeprogramował wszystkie roboty Dextera przeciwko niemu. Ich celem jest zniszczenie laboratorium i unicestwienie samego Dextera. Nierozważny Mandark porozrzucał kody programujące roboty po całym laboratorium. Jeżeli uda nam się je odnaleźć, odzyskamy kontrolę nad robotami i ocalimy laboratorium.

Gimiak 17 grudnia 2006 brak komentarzy 1814 odsłon

Recenzje Happy Feet

Happy Feet gra na Nintendo DS i na tym właściwie mógłbym zakończyć pisanie recenzji... no, ale pomału i od początku. Jest to gra, jak nie trudno się domyśleć na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, który w polskich kinach premierę miał 1 grudnia 2006 r. Przyznam szczerze, że włączając tę grę nie spodziewałem się fajerwerków, ale liczyłem przynajmniej na dobrą zabawę. Fabuła gry jest oparta na podstawie wydarzeń mających miejsce w kreskówce, co doskonale obrazują nam wstawki filmowe między rozgrywkami. Są to wycięte sceny z filmu zawierające krótkie dialogi, które układają się w jedną całość.

SoberPL 15 grudnia 2006 brak komentarzy 1084 odsłon

Recenzje Need For Speed Carbon - Own The City

Włączając tę grę pomyślałem sobie 'łee kolejny tasiemiec od EA i dawałem jej co najwyżej 15 minut zanim 'odłożę ją na półkę'. Na wstępie nim jednak przejdę do opisywania samej rozgrywki to chciałem zaznaczyć, że moja przygoda z serią NFS zakończyła się na serii Porsche [PC] i od tej pory żaden Underground, czy innyHot Pursuit nie był wstanie przekonać mnie do siebie. Związku z tym wydaje mi się, że moja opinia będzie obiektywna.

SoberPL 04 grudnia 2006 brak komentarzy 2624 odsłon

Konsole PSOne

PSone (często nazywana jest jeszcze jako PSOne, PS one lub PS1) wydana została 7 lipca 2000 roku. Jest to mniejsza wersja konsoli do gier Sony PlayStation (PSX).

Gimiak 28 listopada 2006 3 komentarze 3055 odsłon

Recenzje Mario Kart DS

Mario Kart DS. Wstępu jako takiego nie będzie, bo Anię dopadła grypa. Tak na poważnie to punktualnie o 19 zadzwoni Kokos i powie "gdzie mój DS?!" Czas goni..

Barman 18 listopada 2006 1 komentarz 1957 odsłon

Recenzje World Driver Championship

Dziś pragnę wam przedstawić pretendenta do pozycji numer 1 w kategorii wyścigów samochodowych na Nintendo 64. Przed wami niekoronowany World Driver Championship .

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 1476 odsłon

Recenzje Chopper Attack

Pragnę przedstawić wam grę która niekoniecznie budzi zachwyt i uznanie wśród graczy. Wielu zapewne zastanawia się po co więc opisywać taką grę? Otóż z jednego prostego powodu – aby przestrzec potencjalnych kupujących przed wydaniem pieniędzy na coś co niekoniecznie da im tyle radości ile by się spodziewali.

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 1625 odsłon

Recenzje 1080 Snowboarding

W poniższym artykule chcę wam przedstawić jedną z najciekawszych gier, jakie ukazały się na Nintendo 64. Jak sam tytuł wskazuje, gra nawiązuje do tematyki zjeżdżania z zaśnieżonej górki na kawałku deski. Wydawałoby się banalne, ale uwierzcie mi, że ci, którzy raz tego zasmakowali czekają co roku na pierwsze płatki z nieba, by móc wybrać się na zaśnieżony stok i bawić się na całego. Nie inaczej jest z osobami, które zagrają w 1080 Snowboarding: kto raz zagra, wciąż będzie chciał jeszcze i jeszcze, bo ta gra jest po prostu niesamowita!

Axi0maT 16 listopada 2006 brak komentarzy 2246 odsłon
Ładowanie