RecenzjeThe Legend of Zelda - Tri Force Heroes

Nintendo już kilka razy próbowało przenieść przygody Link'a w świat gry wieloosobowej, a The Legend of Zelda Tri Force Heroes na konsole Nintendo 3DS/2DS jest jak dotąd najnowszym takim przedsięwzięciem. Moim zdaniem zadanie udało się, ale nie wszystko wyszło idealnie. Zapraszam do recenzji.

ramzes64 17 października 2017 brak komentarzy 69 odsłon

NewsyRaport z pola boju - Wrzesień 2017

Przeczytałem we wczorajszej gazecie, że wrzesień dawno się skończył. W związku z czym najwyższy pora na spóźnione podsumowanie ubiegłego miesiąca...

Naczelne dowództwo 11 października 2017 brak komentarzy 33 odsłon

NewsyFestiwal Dawnych Komputerów i Gier Kraków 2017

Festiwal Dawnych Komputerów i Gier - impreza już w przyszły weekend powraca do Krakowa! 14 i 15 października będzie okazją do nostalgicznej podróży do gier sprzed kilkunastu-kilkudziesięciu lat. Na wydarzenie tradycyjnie składa się w pełni interaktywna wystawa retro sprzętu komputerowego, prelekcje, konkursy oraz turnieje. Tradycyjne będzie to również okazja do spotkania się i swobodnego porozmawiania z innymi retromaniakami.

Wronek 09 października 2017 brak komentarzy 29 odsłon

RecenzjeZippy Race

Nigdy nie byłem wielkim fanem gier wyścigowych. Jako dziecko zawsze bardziej ciągnęło mnie do filmów popularnonaukowych niż do motoryzacji. Toteż nigdy nie sądziłem, że jakakolwiek gra o tej tematyce mnie zainteresuje. Gdy jednak odpaliłem Zippy Race na moim Pegasusie, zmieniłem zdanie. Ludziom z Irem udało się podejść do tematu w taki sposób, że ich produkt potrafił pochłonąć mnie bez reszty.

Jedah 01 października 2017 4 komentarze 107 odsłon

ArtykułyNa progu rewolucji - część 1

Po rewolucji związanej z przejściem w grafikę 3D na konsolach Sega Saturn, Sony PlayStation oraz Nintendo 64 od kolejnej generacji konsol oczekiwaliśmy, że wszystkiego będzie więcej oraz wszystko będzie lepsze. Ponieważ wszyscy czterej producenci (Sega, Sony, Nintendo oraz Microsoft) zaprezentowali troszeczkę inne podejście do tematu, dlatego też, w poniższym artykule postaram się pokrótce zaprezentować jak to „więcej” i „lepiej” zostało zrealizowane.

tbxx 17 września 2017 2 komentarze 479 odsłon

NewsyRaport z pola boju - Sierpień 2017

Podsumowanie miesiąca sierpnia, w którym nie byłoby o czym pisać, gdyby nie wytrwała praca redaktora 'kolo'.

tbxx 16 września 2017 brak komentarzy 14 odsłon

RecenzjeOstrich Runner

Jest gdzieś w kosmosie pewna planeta, na której strusie żyją sobie w ładzie i harmonii, do czasu, gdy pewien szalony naukowiec postanowił ukraść ptakom jaja by stworzyć armię nielotów. Dlatego też strusie postanowiły zorganizować wielkie mistrzostwa, które mają wyłonić najlepszego i najszybszego, który odzyska jaja.

LukegaX 13 września 2017 3 komentarze 114 odsłon

NewsyTarcon 2017

Po kilku latach przerwy do Tarnowa wraca konwent! Od fanów dla fanów.

Aspiranci 01 września 2017 brak komentarzy 28 odsłon

ArtykułyPomysłowy Tata - Magnetyczny Mario

W 1989r. zakończył się w Polsce okres „realnego socjalizmu”, czyli czasów, w których nie było niczego, więc wszyscy (teoretycznie) mieli po równo. W sklepach najczęściej widywało się puste półki, (których jednak nie dało się kupić) a lepszy towar załatwiało się po znajomości „z pod lady”. Dorastające w tych czasach dzieciaki mogły pomarzyć o szerokim wyborze zabawek (a o konsolach nawet nie śniły, nie wiedząc nawet o ich istnieniu), a jeśli już udało się jakąś kupić, to jakościowo przypominała chińską tandetę sprzedawaną na kramach w miejscowościach turystycznych, z tą różnicą, że produkowaliśmy je na miejscu.  Dlatego też, większość zabawek była wykonywana przez rodziców, a następnie przez same dzieci – co rozwijało wyobraźnię twórczą oraz sprawność manualną.

tbxx 01 września 2017 3 komentarze 108 odsłon

AkcesoriaPSOne LCD Screen

Arcyważny mecz o mistrzostwo trzeciej ligi hokeja na lodzie, czy kolejny odcinek serialu „M jak mdłości” ? Podczas walki rodziców o władzę na pilotem do TV konsolowy gracz był bez szans. W dużo lepszym położeniu były zastępy grzybiarzy, których maszyny do pasjansa i sapera były wyposażone w dedykowane monitory (PC Master Race rulez). Na szczęście z pomocą dla konsolowców przyszła firma Sony wypuszczając niewielki ekranik LCD podpinany do PSOne (4thePlayers).

tbxx 13 sierpnia 2017 1 komentarz 149 odsłon
Ładowanie