RecenzjeNemesis II: Return of the Hero

W rok po wydaniu gry Nemesis, Konami wydało jej drugą część czyli Nemesis II: Return of the Hero. Zanim zacznę się rozpisywać, można by zadać sobie kilka pytań dotyczących sequela. Czy autorzy dobrze zrobili wydając kontynuację tej gry? Czy kolejna odsłona będzie równie dobra jak jej poprzedniczka? Pytań można by zadać więcej... Przyznaję się na wstępie, że swoją przygodę z shooterami kosmicznymi rozpocząłem właśnie od tego tytułu. Dla mnie Nemesis II: RotH wiedzie prym w strzelankach kosmicznych z widokiem z boku na konsolę Game Boy.

Gimiak 20 lutego 2007 brak komentarzy 1594 odsłon

RecenzjeGame & Watch Gallery

Game & Watch Gallery wydane zostało po niezbyt udanej produkcji jaką jest Game Boy Gallery.

Gimiak 19 lutego 2007 brak komentarzy 2203 odsłon

RecenzjeCharlie Blast's Territory

Gier logicznych na Nintendo 64 jest jak na lekarstwo. Wydawać by się mogło, że oprócz wszelakiej maści tetris’ów i kilku japońskich gier których zasady pojąć mogą tylko mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni, nie uświadczymy żadnych ciekawych pozycji dla wielbicieli myślenia. Na szczęście na odsiecz naszym szarym komórkom przychodzi Charlie Blast's Territory.

Axi0maT 15 lutego 2007 brak komentarzy 1377 odsłon

RecenzjeBakuretsu Muteki Bangai-Oh

Przybywający z otchłani wszechświata brutalny i bezwzględny Cosmo Gang kradnie niezwykle cenne Kosmiczne Owoce. Należący do Cosmo Gangu obcy zamierzają nieźle zarobić na przemycie rzeczonych owoców, lecz nie spodziewają się jednego: ograbieni przez nich mieszkańcy Ziemi będą próbować odzyskać swą własność. Do walki z przemytnikami zostaje wysłana para bohaterów, przy czym żadne z nich nie świętowało jeszcze swoich osiemnastych urodzin. Jako, że w starciu z Cosmo Gangiem nie mieliby oni szans, więc postanawiają wykorzystać wielkiego robota: Bangai-Oh, który został zbudowany przez ich ojca. Za sterami tego mecha zasiada Riki (który sam siebie nazywa "najmężniejszym z mężczyzn") oraz Mami (jego "spokojna, ale czujna" siostra). Ich zadanie jest proste: najechać obcych, odzyskać owoce i obrócić w gruzy wszystko, co stanie im na drodze.

Damjen 10 lutego 2007 brak komentarzy 1423 odsłon

RecenzjeReady 2 Rumble Boxing

Gry sportowe o tematyce bokserskiej są dość rzadkim wydarzeniem w konsolowym światku, dlatego pragnę przedstawić wam grę Ready 2 Rumble Boxing , która to swego czasu święciła triumfy na konsoli Dreamcast . Konwersja na Nintendo 64 jest z przyczyn oczywistych dość mocno okrojoną wersją tej słynnej gry, ale i tak mimo to jest jednym z najlepszych mordobić na tą konsolę.

Axi0maT 06 lutego 2007 brak komentarzy 1774 odsłon

RecenzjeNemesis

Nemesis to dosyć dobry shooter kosmiczny, w którym zasiadamy za sterami statku kosmicznego widzianego z boku. Fabuła gry nie jest za bardzo jasna i dopiero na końcu gry dowiadujemy się, czemu faktycznie musieliśmy walczyć. Do przejścia jest 5 plansz różniących się od siebie wyglądem i muzyką. Na końcu każdej planszy czeka nas walka ze statkiem szefem.

Gimiak 05 lutego 2007 brak komentarzy 1558 odsłon

RecenzjeDouble Dragon 2

Po zlikwidowaniu grupy "Black Warriors" z ulic Nowego Jorku, nasi bohaterowie Billy i Jimmy mogli wreszcie powrócić do trenowania. Dołączyli do grupy trenującej sztuki walk zwaną "Scorpions". Szefem grupy był Gordon. W krótkim czasie Billy i Jimmy z uczniów przekształcili się w nauczycieli ćwicząc nowych adeptów sztuk walki. Anderson, który także należał do grupy "Scorpions" nie darzył naszych bohaterów sympatią i chciał się ich pozbyć zrzucając winę zabójstwa Wright'a na Billiego.

Gimiak 31 stycznia 2007 brak komentarzy 1913 odsłon

RecenzjeRidge Racer 64

Ponieważ ostatnio napisałem recenzję niesamowitego World Driver Champioship (WDC) , to nie sposób pominąć równie rewelacyjnego Ridge Racer 64 – oto więc drugi z pretendentów do korony!

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1384 odsłon

RecenzjeKnife Edge

Kemco to firma znana głównie z produkcji kiepskich gier (na Nintendo 64 stworzyli takie słynne crapy jak: Batman of the Future, Charlie Blasts: Territory, Shadowgate 64 i jedynie seria Top Gear prezentuje jako taki poziom). Jak można się domyślać i tym razem firma się nie popisała i powiększyła swój dorobek o kolejny niewypał dorzucając Knife Edge.

Axi0maT 30 stycznia 2007 brak komentarzy 1485 odsłon

RecenzjeMario Party 2

Oto przed wami druga część znakomitej gry Mario Party zapewniającej rozrywkę całym rodzinom na długie zimowe wieczory. Ponieważ zasady gry nie uległy jakimś drastycznym zmianom w stosunku do części poprzedniej dlatego w opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy tymi grami.

Axi0maT 21 stycznia 2007 brak komentarzy 1748 odsłon
Ładowanie