RecenzjeMortal Kombat II

Mortal Kombat 2 to świetna kontynuacja mega krwawej bijatyki dostępnej na wielu konsolach (m.in. na Super NES, Sega Mega Drive), oraz komputerach (Amiga, PC). Wersja na konsolę Game Boy posiada mniejszą ilość wojowników, którymi możemy walczyć i jest ich tylko ośmiu (Scorpion, Sub-Zero, Kitana, Mileena, Reptile, Shang Tsung, Jax, Liu Kang).

Gimiak 23 kwietnia 2007 brak komentarzy 1928 odsłon

RecenzjeF1 World Grand Prix

Formuła 1 - temat jakże niewdzięczny. W naszym kraju dyscyplina sportowa o popularności oscylującej w granicy kilku procent. Mniej popularne są chyba tylko polo i kerling. Wielu nadal nie może zrozumieć cóż ludzie widzą w tych mknących z prędkością ponad 300 km/h pojazdach, zagłuszających wszystko co żywe w promieniu kilometra? Odpowiedź jest prosta - spróbuj, a się dowiesz... Nie każdego jednak stać na bolid. Na szczęście jest F-1 World Grand Prix - najwierniejszy symulator Formuły 1 na konsole, z jakim miałem do tej pory do czynienia.

Axi0maT 17 kwietnia 2007 brak komentarzy 1660 odsłon

RecenzjeF1 Pole Position 64

Pole Position to seria gier, którą każdy fan Formuły 1 powinien znać. Na 8 i 16 bitowych konsolach/komputerach, gry z tej serii święciły triumfy. Nowsze, silniejsze i wydajniejsze konsole powinny otworzyć przed twórcami nowe możliwości do wykorzystania. Czy kolejna odsłona tej gry - F-1 Pole Position 64 oferuje graczom coś więcej niż dotychczas? W poniższej recenzji postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Axi0maT 16 kwietnia 2007 brak komentarzy 1484 odsłon

RecenzjeTeenage Mutant Ninja Turtles: Fall of the Foot Clan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of the Foot Clan to pierwsza odsłona gry z bardzo popularnymi w latach 90-tych żółwiami ninja na konsolę Game Boy. Reporterka kanału 3 - April O'Neil - została uprowadzona przez członków klanu Stopy (Foot Clan). Naszym zadaniem jest uratowanie jej i rozprawienie się z porywaczami.

Gimiak 15 kwietnia 2007 brak komentarzy 1985 odsłon

ArtykułyUrodziny czyli minął kolejny rok

W dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia 2007 roku minął rok czasu od kiedy witryna zaczęła istnieć pod szyldem retroage. W zasadzie jest to już trzeci rok działania serwisu jeżeli by brać pod uwagę jego wcześniejszą wersję czyli Nintendo World. W tym okresie retroage było świadkiem upadku kilku serwisów (m.in. nNation i GBWorld), a także narodzin nowego tworu noszącego nazwę panthergames.pl i będącego dziełem m.in. Barmana i Setezera z byłego nNation.

Gimiak 10 kwietnia 2007 brak komentarzy 1819 odsłon

RecenzjeGame & Watch Gallery 2

Rok po wydaniu Game & Watch Gallery Nintendo wydało drugą część serii G&W na konsolę Game Boy Color.

Gimiak 03 kwietnia 2007 brak komentarzy 1768 odsłon

RecenzjeMotocross Maniacs

Motocross Maniacs to gra, w której sterujemy motorem widzianym z boku. Do przejechania mamy 8 tras z czego każda trasa ma po dwa okrążenia.

Gimiak 29 marca 2007 brak komentarzy 1702 odsłon

RecenzjeAlleyway

Alleyway to klon Arkanoida - jednej z pierwszych gier, które przecierały szlaki elektronicznej rozrywce i święciły triumfy popularności w pierwszej połowie lat 80-tych XX wieku.

Axi0maT 23 marca 2007 brak komentarzy 1841 odsłon

RecenzjeDonkey Kong 64

Donkey Kong to postać bardzo dobrze znana każdemu rasowemu graczowi. Przesympatyczny goryl rozpoczął swoją karierę w 1981 roku, kiedy to zadebiutował na automatach w grze o tytule jakże by innym jak nie Donkey Kong. Wówczas jeszcze jako bohater negatywny odgrywał rolę porywacza niewiasty. Potem wystąpił jeszcze w dwóch sequelach tej gry i następnie zanotował ponad dziesięcioletnią przerwę w karierze. Wrócił na platformie SNES już jako bohater pozytywny, by ostatecznie po 18 latach od pierwszej gry z jego udziałem, już jako "pełnolatek" kontynuować swoje przygody na platformie Nintendo 64.

Axi0maT 22 marca 2007 brak komentarzy 3279 odsłon

RecenzjeBox Champions 2000 (Knockout Kings 2000)

Jeśli po ostatnich walkach Andrzeja Gołoty czujesz bokserski niedosyt i masz ochotę pomścić naszego rodaka obijając znanych rywali to gra Box Champions 2000 (w US Knockout Kings 2000 ) da ci taka możliwość, bowiem EA Sports jak zwykle stanęło na wysokości zadania i zdobyło licencję na użycie w swojej grze nazwisk bokserów ze światowej czołówki. Czy to jednak wystarczyło do stworzenia dobrej bokserskiej gry?

Axi0maT 20 marca 2007 brak komentarzy 2282 odsłon
Ładowanie