RecenzjeMario Party 3

Przedstawiam wam trzecią i ostatnią część trylogii Mario Party która ukazała się na konsolę Nintendo 64. Zasady są identyczne jak w dwóch poprzednich częściach, więc tych którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do recenzji Mario Party , a w poniższym opisie skupię się głównie na różnicach pomiędzy grami.

Axi0maT 15 stycznia 2007 brak komentarzy 2162 odsłon

ArtykułyJak rozpoznawać gry - część 1 (GBA)

Czy wiesz jak rozpoznać piracki kartridż od oryginału? Artykuł zawiera informacje o podziałach regionalnych gier, a także dokładne porównanie kartridży oryginalnych i pirackich.

Gimiak 14 stycznia 2007 brak komentarzy 19133 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land 2: 6 Golden Coins

W 3 lata po wydaniu świetnej platformówki jaką jest Super Mario Land Nintendo pokazało światu drugą odsłonę Mario na konsoli Game Boy. Zamek, w którym do tej pory przebywał Mario został przejęty przez złego Wario. Aby go odzyskać należy zdobyć 6 złotych monet, które ukryte są w 6 różnych miejscach wyspy. Po ich zdobyciu należy udać się do zamku w celu wypędzenia podłego Wario.

Gimiak 10 stycznia 2007 brak komentarzy 2369 odsłon

RecenzjeSuper Mario Land

Super Mario Land to jedna z pierwszych platformówek, która dostępna była na konsolę Game Boy. W grze wcielamy się w rolę tytułowego bohatera czyli Mario, a naszym zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki Daisy.

Gimiak 07 stycznia 2007 brak komentarzy 2246 odsłon

RecenzjeMario Party

Mario Party to pierwsza gra z serii, która wzbudziła na Nintendo 64 najwięcej emocji w kategorii rozgrywki multiplayer. Wydawać by się mogło, że nie trzeba jej nikomu przedstawiać, ponieważ posiadanie przynajmniej jednej gry z tej serii jest niemal obowiązkiem dla każdego prawdziwego fana N64, jednak ostatnio otrzymałem kilka maili z zapytaniami o tą właśnie grę. Z uwagi na wielu świeżo upieczonych posiadaczy Nintendo 64, którzy szukają porządnych gier postanowiłem dokładniej opisać całą serię Mario Party.

Axi0maT 07 stycznia 2007 brak komentarzy 1821 odsłon

RecenzjeKirby's Dream Land

Kirby's Dream Land to pierwszy tytuł serii gier z unikalną postacią posiadającą zdolności latania i wciągania przeciwników. W odsłonie na konsolę Game Boy nie posiada jeszcze zdolności przejmowania umiejętności po połknięciu swoich wrogów. Postać przypomina kulkę z przyczepionymi dodatkowymi kończynami, która po wciągnięciu przeciwnika lub podczas latania zwiększa swoją objętość.

Gimiak 03 stycznia 2007 brak komentarzy 1962 odsłon

RecenzjeKung'Fu Master

Kung'Fu Master to jedna z niewielu gier, którą mam od ponad 13 lat. Jest to także jeden z pierwszych tytułów, na którym udało mi się grać zanim kupiłem swojego pierwszego Game Boy'a. Może właśnie dlatego dostała takie noty a nie niższe.

Gimiak 19 grudnia 2006 brak komentarzy 2291 odsłon

RecenzjeDexter's Laboratory: Robot Rampage

Mandark czyli odwieczny rywal Dextera, pragnąc zniszczyć naszemu bohaterowi jego laboratorium w perfidny sposób przeprogramował wszystkie roboty Dextera przeciwko niemu. Ich celem jest zniszczenie laboratorium i unicestwienie samego Dextera. Nierozważny Mandark porozrzucał kody programujące roboty po całym laboratorium. Jeżeli uda nam się je odnaleźć, odzyskamy kontrolę nad robotami i ocalimy laboratorium.

Gimiak 17 grudnia 2006 brak komentarzy 1773 odsłon

RecenzjeHappy Feet

Happy Feet gra na Nintendo DS i na tym właściwie mógłbym zakończyć pisanie recenzji... no, ale pomału i od początku. Jest to gra, jak nie trudno się domyśleć na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, który w polskich kinach premierę miał 1 grudnia 2006 r. Przyznam szczerze, że włączając tę grę nie spodziewałem się fajerwerków, ale liczyłem przynajmniej na dobrą zabawę. Fabuła gry jest oparta na podstawie wydarzeń mających miejsce w kreskówce, co doskonale obrazują nam wstawki filmowe między rozgrywkami. Są to wycięte sceny z filmu zawierające krótkie dialogi, które układają się w jedną całość.

SoberPL 15 grudnia 2006 brak komentarzy 1067 odsłon

RecenzjeNeed For Speed Carbon - Own The City

Włączając tę grę pomyślałem sobie 'łee kolejny tasiemiec od EA i dawałem jej co najwyżej 15 minut zanim 'odłożę ją na półkę'. Na wstępie nim jednak przejdę do opisywania samej rozgrywki to chciałem zaznaczyć, że moja przygoda z serią NFS zakończyła się na serii Porsche [PC] i od tej pory żaden Underground, czy innyHot Pursuit nie był wstanie przekonać mnie do siebie. Związku z tym wydaje mi się, że moja opinia będzie obiektywna.

SoberPL 04 grudnia 2006 brak komentarzy 2591 odsłon
Ładowanie