Recenzje Double Dragon III

Bimmy. Jeśli jest coś, co ludzie wiedzą o Double Dragon III: The Sacred Stones, to Bimmy-literówka podczas wprowadzenia do gry (dla wielu graczy), która humorystycznie zmienia imię głównego bohatera. Trzecia część na NES serii Double Dragon jest jednak czymś więcej niż tylko małym chichotem. Jest to pełna wyzwań przygoda z podróżowaniem po świecie, w której znajdziesz kilka fajnie wyglądających elementów. Nastąpiły pewne zmiany w porównaniu do poprzednich gier, ale nadal sprowadzają się one do uderzenia wielu ludzi w twarz.

Jedah 22 września 2020 2 komentarze 109 odsłon

Recenzje Super Trench Attack

Zdradziecka Czarna armia dokonała desantu na piękne plaże kontrolowane przez naszą dzielną Zieloną armię, niestety heroiczny wysiłek obrońców nie zdołał powstrzymać straszliwej machiny wojennej Czarnych. Dołącz do armii już dziś i pomóż chronić nasz piękny kraj!

kolo 17 września 2020 2 komentarze 66 odsłon

Recenzje Double Dragon

Zajmująca się swoimi sprawami Marion, zostaję zaatakowana i porwana przez zbirów. Może jednak zachować spokój. Jednak nie dlatego, że kreskówkowe elementy wizualne nadają uprowadzeniu klimat Donkey Konga (nawet z ciosem w brzuch) – lecz dlatego, że jej chłopak jest zawodowym mistrzem sztuk walki, Billym Lee. Double Dragon jest portem gry z automatów o tej samej nazwie, w której nasz bohater wędruje przez cztery poziomy pełne zbirów, by uratować swoją ukochaną.

Jedah 07 sierpnia 2020 2 komentarze 97 odsłon

Recenzje Bomberman

Bomberman w wersji NES jest znacznie ulepszonym portem oryginalnej gry z MSX i zasadniczo punktem wyjścia dla jednej z najbardziej klasycznych serii gier.

Jedah 18 lipca 2020 5 komentarzy 142 odsłon

Newsy Deszczownik na salonach

Większość czasu w 2019r. poświęciłem na kodowanie gry "Deszczownik", która właśnie rozpoczyna międzynarodową karierę...

tbxx 16 lipca 2020 brak komentarzy 117 odsłon

Recenzje Tecmo Bowl

W miarę jak Madden z każdym rokiem staje się coraz bardziej skomplikowany, nierzadko słyszy się starszych graczy tęskniących za dawnymi czasami, kiedy gry sportowe miały tylko kilka przycisków, ale wciąż były fajne. Jedną z takich gier była Tecmo Bowl, która wydaje się dziś absurdalnie prosta, ale imponująca jak na swój czas, ze względu na wciągającą rozgrywkę i oryginalne imiona zawodników i zespołów.

Jedah 09 lipca 2020 3 komentarze 63 odsłon

Newsy RetroGramy - 40 Winks (Sony PlayStation)

Na dobranoc - dobry wieczór miś pluszowy wita was...

tbxx 09 lipca 2020 8 komentarzy 126 odsłon

Newsy Ostatni raport z pola boju - od poprzedniego do dziś...

Tak, tak - to już jest koniec...

tbxx 09 lipca 2020 brak komentarzy 76 odsłon

Recenzje Ring King

Liczy się tylko jedna gra bokserska NES: Punch-Out Mike'a Tyson !! (lub, jeśli wolisz Mr. Dream, Punch-Out !!). Pozostali rywale mają nadzieję, że wzbogacając swoją grę o dodatkowe elementy, odciągną uwagę graczy od hitu Nintendo. Ring King stara się w tym kierunku robić wiele dzięki przysadzistym bokserom o dużych głowach i unikatowemu przypisaniu punktów mocy przed każdym meczem. Jednak po wejściu na ring okazuję się, że rzekomy „król” nie będzie walczył.

Jedah 04 lipca 2020 brak komentarzy 46 odsłon

Recenzje Minesweeper

Minesweeper to nic innego jak słynny Saper, podobny do tego, który jest zawarty w każdej kopii systemu Microsoft Windows od czasów starożytnych. Na siatce gracz klika komórkę i ma nadzieję, że nie jest ona zajęta przez minę. Jeśli nie, komórka jest wypełniona liczbą, która wskazuje, ile min znajduje się w sąsiednich komórkach. Używając logicznego myślenia, patrząc na relacje między różnymi komórkami liczbowymi, gracz może stwierdzić, które komórki zawierają minę i oznaczyć je jako takie. Po odkryciu wszystkich komórek gracz przechodzi do następnego pola minowego.

Jedah 07 czerwca 2020 brak komentarzy 80 odsłon
Ładowanie